O NAS

Tworzymy niezależny portal o domach modułowych – ich zakupie, urządzaniu i mieszkaniu.

Jesteśmy zespołem entuzjastów nowoczesnych, ekologicznych technologii budownictwa. Od przeszło 12 lat śledzimy rozwój polskich producentów domów modułowych, jednocześnie doradzając im w obszarze materiałów i systemów budowlanych.

W naszej redakcji pracują zarówno osoby młode, specjalizujące się w nowoczesnych technikach komunikacji, jak również inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, członkowie stowarzyszeń branżowych (np. Stowarzyszenia Dom Drewniany). Połączyła nas chęć do zebrania i udostępnienia w jednym miejscu najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji o domach modułowych, które w naszym przekonaniu stanowią optymalne rozwiązanie dla osób szukających trwałego, ekonomicznego w utrzymaniu sposobu na mieszkanie.

Ze względu na swoje walory estetyczne i jednocześnie ekologiczne, chcemy aby technologia domów modułowych była jak najlepiej przedstawiona. Aby była ona najlepiej przedstawiona, musi zawierać kompleksowo materiały o budowie, wykończeniu i utrzymaniu nieruchomości – zaczynając od kwestii działki, poprzez materiały budowlane, na produktach wykończeniowych i terenach zielonych kończąc.

Systematycznie udostępniamy dla Państwa nowe odsłony domów modułowych oraz kolejne rozwiązania designerskie.

Na naszej stronie znajdą Państwo kontakt do producentów domów modułowych, ale także architektów wnętrz. Dzięki temu, jeśli jakiś projekt szczególnie się Państwu spodoba, mogą Państwo bezpośrednio kontaktować się z autorami tych projektów, dowiadując się jeszcze więcej.