Sauna na wynajem, do Twojego ogrodu

wnętrze drewnianej sauny na wynajem

Podczas Targów Małych Domów w Warszawie mieliśmy okazję zobaczyć kilka bardzo interesujących produktów. Były to przede wszystkim domy modułowe. Naszą uwagę przykuły również propozycje dostawców innych rozwiązań, adresowanych do właścicieli domów jednorodzinnych i obiektów rekreacyjnych. Wśród nich znalazły się sauny i siłownie ogrodowe. Co ciekawe, można je kupić, lub… wynająć!

drewniana sauna na wynajem
wgspa.pl

Sauna ogrodowa

Sauna ogrodowa może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają pomysłu na urozmaicenie formy odpoczynku we własnym ogrodzie. Oprócz walorów zdrowotnych, daje też możliwość na ciekawe spędzenie czasu w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Sauny ogrodowe posiadają bardzo bogate opcje wykończenia. Oprócz standardowych systemów SPA, wyposażone mogą być w oświetlenie LED, nagłośnienie oraz sterowanie typu “smart”.

Konstrukcja sauny ogrodowej

Oglądana przez nas sauna ogrodowa marki WOOD GARDEN SPA posiada konstrukcję stalowo drewnianą, co przy zachowaniu niebanalnej estetyki gwarantuje też jej wysoką trwałość. Podłoga zabezpieczona jest odpowiednio przed wilgocią i gryzoniami. Konstrukcja zaizolowana jest wełną mineralną 15-17cm i oczywiście wiatroizolacją. Zastosowane okna mają ramę aluminiową i szybę hartowaną. Wnętrze sauny wykończone jest drewnem lipowym + abachi. Elewacja sauny ogrodowej oraz taras mogą być wykonane z modrzewia syberyjskiego lub świerku. Dodatkowo zabezpieczono również rury przed zamarzaniem. Wszak z sauny ogrodowej bardzo fajnie jest korzystać zimą.

Sauna na wynajem

Sauna na wynajem? Czemu nie. To świetny pomysł dla osób, które wolą najpierw sprawdzić, czy taki obiekt w ich ogrodzie to dobry pomysł tylko na jeden sezon, czy na dłużej. Przedstawiciel marki WOOD GARDEN SPA dokładnie wyjaśnił nam zasady wynajmu. Firma dostarcza sauny praktycznie w każde miejsce w Polsce, na uzgodniony termin wynajmu. Uważamy, że to bardzo ciekawa propozycja również dla sezonowych miłośników działki rekreacyjnej.

A Ty co sądzisz o takim pomyśle?

zespół domykomfortowe.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aga
Aga
9 miesięcy temu

Super pomysł! Chętnie taka saunę postawiłabym na swoim ogródku 🙂

domykomfortowe.pl
Editor
8 miesięcy temu
Reply to  Aga

Zapraszamy do kontaktu z producentem saun, którego adres strony podajemy w artykule 🙂

Piotr
Piotr
9 miesięcy temu

Ile kosztuje taki wynajem?

domykomfortowe.pl
Editor
8 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z dostawcą