Targi Małych Domów w Warszawie

wnętrze domu modułowego

Targi Małych Domów

W dniach 6-8 maja 2023r. w Warszawie trwają Targi Małych Domów. To już trzecia edycja tej cyklicznej imprezy. Jest niedziela, dzień drugi. Właśnie wróciliśmy do redakcji i śpieszymy Wam napisać dlaczego warto odwiedzić wystawę na błoniach Stadionu PGE Narodowego.

To już trzecia edycja Targów Małych Domów. Impreza skierowana jest przede wszystkim to inwestorów indywidualnych, którzy szukają rozwiązania na niewielki dom, który w krótkim czasie może stanąć na ich działce, a ponadto nie wymaga skomplikowanych formalności i procesu decyzyjnego. Domek letniskowy? Mały domek całoroczny? Gotowy projekt wraz z wykończeniem? To wszystko można znaleźć na Targach Małych Domów i dlatego warto tam być.

20 domów pokazowych

Na zwiedzających czeka 20 domów pokazowych, a większość z nich jest w pełni wykończonych i gotowych do zamieszkania. Zainteresowani mogą wejść do sypialni, w której każdy detal pozwala się czuć, jak w zamieszkanym domu. Wykończony salon gotowy jest na przyjęcie gości, których dzisiaj na targach było wyjątkowo dużo. W kolejce do wejścia na teren wystawy czekaliśmy prawie 10 minut, co tylko potwierdza, że wydarzenie to spotkało się z całkiem sporym zainteresowaniem.

DREAM MOBIL HOUSE

Mobilne domy modułowe

Większość z prezentowanych budynków to mobilne domy modułowe. Co to oznacza? Klient zamawia dom, który może być wykończony pod klucz, wskazuje miejsce dostawy i czeka na realizację zamówienia. Mobilny dom modułowy transportowany jest na specjalnym podwoziu, który sprawia, że dom może być w dowolnym momencie przetransportowany w inne miejsce. Należy jednak przy tym zaznaczyć, że mimo niewielkim rozmiarów wystawionych domów modułowych, cechuje je bardzo ciekawie przemyślana funkcjonalność i estetyka wykończenia wnętrz. Zresztą sam wybierz się na targi i sprawdź.

zbudujsimpli.pl

Sauny

Oprócz domów modułowych, na targach można również poznać ofertę producentów saun i drobnej architektury ogrodowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się ogrodowe baseny i jacuzzi. Zwróciliśmy uwagę na wysoką jakość wykończenia i niebanalną estetykę. Właściciele działek rekreacyjnych na pewno zainteresują się takimi rozwiązaniami, które dodać mogą ich ogródkom nowej formy wypoczynku.

saunabeczka.pl

Targi Małych Domów trwają do poniedziałku

Targi Małych Domów trwają do poniedziałku 8 maja 2023r. Jeśli chcecie sprawdzić, jak mieszka się w takich domach, to po prostu jeszcze jutro przyjedźcie do tego miasteczka domów pokazowych i porównajcie bogatą ofertę wystawiających się producentów małych domów modułowych. Większość z nich posiada w swojej ofercie również duże domy, produkowane w technologii budownictwa modułowego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments