Dom modułowy, Łódź

dom modułowy podczas montażu, widok z drona

Zobacz krótki film o budowaniu domu modułowego niedaleko od Łodzi. Miejscowość Tuszyn znajduje się w Polsce, w województwie łódzkim, około 15 kilometrów na południowy zachód od centrum Łodzi. Tuszyn jest niewielką miejscowością położoną na Równinie Łódzkiej, charakteryzującą się głównie rolniczym krajobrazem. Przez Tuszyn przebiegają drogi lokalne, co ułatwia dostęp do tej miejscowości. To właśnie tutaj zrealizowano kolejny projekt domu całorocznego w technologii modułowej. Zobacz sam!

Domy modułowe Łódź

Domy modułowe, Łódź, czy inne miasto, to tylko kwestia Twoich preferencji, możliwości, przyzwyczajeń. Nowoczesny dom modułowy może powstać zarówno w mieście, jak i na wsi. Może też zostać posadowiony na działce trudnej geotechnicznie. Szczególnie, jeśli mamy do czynienia z takim domem, jak ten poniższy. Budowa domów energooszczędnych nie musi być zmorą. Wystarczy powierzyć to zadanie specjalistom z doświadczeniem.

całoroczny dom modułowy, parterowy, z dachem dwuspadowym i instalacją fotowoltaiczną
domygotowe.eu

Dom modułowy o konstrukcji samonośnej

Widoczny na filmie dom modułowy, wykonany został w technologii szkieletu stalowego. Jego konstrukcja jest samonośna, a to oznacza, że może stanąć na palach w miejscach o trudnym podłożu. Są to oczywiście domy modułowe całoroczne, a zatem zamieszkasz w nim ze swoją rodziną bardzo komfortowo i będziesz się cieszył wygodami przez cały rok.

Montaż domów modułowych

Chcesz zobaczyć jak wygląda przykładowy montaż domów modułowych? Zobacz poniższy materiał i daj nam znać, co o tym sądzisz. Przedstawiana technologia, to jedna z wielu dostępnych na naszym portalu. Budownictwo modułowe proponuje bardzo różne rozwiązania zarówno w kwestii konstrukcji, jak również sposobów wykończenia.

Domki modułowe, czy duże domy? A może domek mobilny?

Zastanawiasz się pewnie, czy w tej technologii mogą być zrobione małe domki modułowe, czy również duże domy. Odpowiedź jest prosta. Nie ma ograniczeń. Zobacz projekty domów całorocznych, dostępne na naszym portalu i przekonaj się jakie możliwości oferują poszczególni producenci. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, po prostu do nas napisz.

Film z montażu domu modułowego w Tuszynie

Poniższy film przedstawia montaż domu marki domygotowe.eu . Montaż domu z modułów zajął 4 godziny. Posadowienie nastąpiło na przygotowanych wcześniej prefabrykowanych stopach fundamentowych. Nazwa modelu domu: DOM SZCZĘŚLIWY – LYKKEHUS. Projekt został adaptowany wg sugestii klienta. Projekty domów całorocznych bez względu na technologię, muszą często być zmieniane. Wynika to z potrzeb klientów. Są oni jednak świadomi kosztów z tym związanych i dlatego więcej czasu poświęcają na znalezienie projektu domu, który wymagał będzie niewiele zmian lub najlepiej w ogóle.

Parametry wzniesionego domu modułowego

 • liczba pokoi: 4
 • powierzchnia: 94 m2
 • wymiary domu: 16,55m X 6,85m

LYKKEHUS to dom z elementów łączący w sobie tradycyjną bryłę domu z dachem dwuspadowym z nowoczesnym minimalizmem. Na nas zrobił bardzo miłe wrażenie i dlatego wielka szkoda, że to dom jakiejś obcej osoby 😉

Solidne domy modułowe w województwie łódzkim

Nasi kontrahenci dostają dużo zapytań nt. domów prefabrykowanych z Łodzi i okolic. Województwo łódzkie oferuje różnorodne miejsca do zamieszkania, z uwagi na swoje zróżnicowane krajobrazy, dostęp do infrastruktury oraz atrakcji. Poniżej wymieniamy kilka ciekawych miejsc województwa łódzkiego:

 1. Łódź:
  • Największe miasto województwa oferuje bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową i edukacyjną. Stare fabryki przemysłowe zostały przekształcone w nowoczesne przestrzenie mieszkalne i biurowe.
 2. Zgierz:
  • Położony tuż obok Łodzi, Zgierz oferuje dogodny dostęp do stolicy województwa, jednocześnie będąc miejscem o spokojniejszym charakterze.
 3. Piotrków Trybunalski:
  • Piotrków to jedno z najstarszych miast w Polsce, pełne zabytków i historycznych miejsc. Malownicze Stare Miasto oraz liczne parki są atrakcyjne dla mieszkańców.
 4. Bełchatów:
  • Miejscowość znana przede wszystkim z największej w Polsce Elektrowni Bełchatów. To także rozwijające się miasto z nową infrastrukturą.
 5. Sieradz:
  • Miasto o bogatej historii, zabytkowej starówce, malowniczym rynku i zamku. Jest to również ważny ośrodek kulturalny.
 6. Ozorków:
  • Miejscowość, która ma swój urok i dostęp do natury. W okolicach Ozorkowa znajdują się również parki krajobrazowe, a zatem czas spędzony na ich terenie będzie niezapomniany.
 7. Zduńska Wola:
  • Miasto z ciekawą architekturą i zabytkami, takimi jak Pałac Mieroszewskich czy Katedra św. Stanisława.
 8. Opoczno:
  • Znane z zabytkowej starówki i zamku, Opoczno jest spokojnym miejscem z ciekawą architekturą.
 9. Tomaszów Mazowiecki:
  • Miasto z bogatą historią tekstylniczą. Ciekawe zabytki, takie jak Wodny Zamek, przyciągają mieszkańców i turystów.

Czy już znalazłeś swoje idealne miejsce na Twój dom modułowy?

projekt domu jednorodzinnego nad którym spoczywają dłonie architekta
adaptacja projektu domu

Przed podjęciem decyzji o zamieszkaniu w konkretnej miejscowości, sprawdź dokładne lokalne otoczenie, dostęp do usług, infrastrukturę oraz ocenę jakości życia. Warto również sprawdzić aktualne informacje dotyczące rynku nieruchomości w danym regionie. Najlepiej skorzystać z dobrej agencji nieruchomości. Interesuje Cię budownictwo nowoczesne? Zapisz się na nasz newsletter. Poznawaj ekologiczne materiały, inspiruj się, sprawdź koszt budowy domu, zobacz jakie zalety daje energooszczędność i czy się opłaci. Bądź z nami!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments