Największy wybór domów modułowych

salon domu modułowego, wykończony w kolorystyce szarej, z zasłonami w oknach i wiszącym na ścianie telewizorem

W dzisiejszych czasach, technologie nowoczesne odmieniają krajobraz budownictwa, wprowadzając innowacyjne rozwiązania, które przyspieszają proces budowy i zwiększają jakość wykonania. Jednym z takich rozwiązań są domy modułowe. Do ich budowy nie wykorzystuje się tradycyjnych cegieł, a specjalnie prefabrykowane moduły o dużych rozmiarach, które składane są w gotowy budynek. Dlatego zmienia się cały proces inwestycyjny. Miesiące spędzone na budowie? Nie. Teraz dom kupuje się od producenta tak jak auto w salonie.

Jak są budowane domy modułowe?

Moduły do budowy domów powstają w specjalistycznych fabrykach za pomocą zaawansowanych maszyn i programów komputerowych. Są one wykonywane z różnych materiałów, takich jak drewno, stal, keramzytobeton czy panele SIP. Każdy moduł przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości, co gwarantuje precyzyjne wykonanie każdego elementu.

Rodzaje projektów domów modułowych

Wielkość i kształt domów modułowych

Domy modułowe występują w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można z nich budować domy o różnej powierzchni, nawet te bardzo duże, do 150 m2 i większe. Istnieje możliwość wybudowania domu parterowego, piętrowego, z poddaszem lub bardzo popularnych domów z antresolą.\

wnętrze domu modułowego, salon
northouse.pl

Estetyka domów modułowych

Moduły o prostych kształtach najłatwiej jest stosować do budowy domów nowoczesnych. Takie budynki cechują proste bryły o surowym wykończeniu, z dużą ilością przeszkleń i prostą, ale efektowną elewacją. Bez problemu można jednak postawić także dom w stylu tradycyjnym, wystarczy jedynie dobrać odpowiednie moduły.

Zalety domów modułowych

Wybór projektu domu modułowego wiąże się z wieloma korzyściami, takimi jak:

  • Szybka budowa – gotowe, fabrycznie wykonane elementy znacznie przyspieszają pracę. Realizacja projektu domu przebiegnie krócej, niż w przypadku budowy domów murowanych, wznoszonych metodą tradycyjną.
  • Duży wybór gotowych projektów – nasza baza projektów stale jest powiększana; celem jest dostarczenie Klientowi możliwości optymalnego wyboru. Znajdziesz u nas najlepszych producentów domów modułowych.
  • Wysoka jakość wykonania – moduły tworzone fabrycznie przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości. Odpowiednio zmontowane, gwarantują doskonały, trwały budynek. Sprawdź referencje danego producenta (przykład 1, przykład 2)
  • Możliwość dopasowania projektu domu do własnych potrzeb – wśród ofert znajdują się gotowe projekty domów, ale można je modyfikować wedle własnych potrzeb. Przy modułach wprowadzanie zmian jest dużo prostsze i tańsze. Jeśli ważna jest dla Ciebie cena – wybierz gotowy projekt, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb.
  • Mobilność – domy modułowe są łatwe w montażu, a także demontażu, więc w razie potrzeby można przetransportować je w inne miejsce.

Projekty domów modułowych na naszym portalu

domy modułowe dwukondygnacyjne z dwuspadowym dachem
brawodomypasywne.pl

Zapraszamy do zapoznania się z projektami jednorodzinnych gotowych domów modułowych. Posiadamy w ofercie wiele modeli domów, które budowane są w różnych technologiach. Przy każdym modelu znajdziesz nazwę producenta i dane kontaktowe. Miej wybór i decyduj w oparciu o najświeższą wiedzę.

Wybierze dom prefabrykowany i spraw, że Twoja inwestycja zostanie ukończona w wyjątkowo krótkim terminie, zgodnie z założonym budżetem.

dom modułowy, drewniany
northouse.pl

Cennik naszych domów jednorodzinnych

Na naszym portalu znajdziesz informacje o zakresie ofert. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ceny, skontaktuj się z poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie z wybranym producentem. Chętnie też umówimy Cię na spotkanie do wskazanej fabryki, gdzie w domu pokazowym omówisz konkretny model w danym wariancie i standardzie wykończenia.

domykomfortowe.pl – nasz cel

Naszą ambicją jest stworzenie największego wyboru domów modułowych.

Zapraszamy do współpracy! Wybierając domy modułowe z oferty naszych partnerów, masz pewność szybkiej realizacji inwestycji, wysokiej jakości wykonania oraz możliwości dostosowania projektu do swoich indywidualnych potrzeb. Czekamy na Ciebie!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments